Pálení čarodějnic 2018

Na poslední dubnový podvečer připravili členové SDH v Rozsochatci tradiční pálení čarodějnic u fotbalového hřiště. Soutěžící plnili úkoly na zábavné stezce, kterou jako každý rok pořádali mladí hasiči. Ze všech malých i velkých soutěžících, kteří prošli čarodějnou stezku byli vylosovaní tři výherci: na 1.místě se umístila slečna Ruby Jane Fárka, na 2.místě paní Mirka Fousková a na 3.místě paní Veronika Jeřábková, ostatní dostali sladkou odměnu.

Byla vyhlášena a vyhodnocena též oblíbená soutěž "O nejkrásnější čarodějnici". Z čarodějnic a čarodějů se na 4. místě umístila Lucie Špilková, na 3. místě byl malý čaroděj Vítek Polanský, na 2. místě se umístila Kateřina Křivská a 1. místo získala čarodějnice s dlouhým nosem a zároveň největším hrbem Kristýna Jeřábková. Pěkné odměny byly připraveny nejen pro vítěze, ale též drobnosti pro ostatní masky, které se do soutěže zapojily.

Během celého zábavného soutěžení bylo zajištěno občerstvení a bylo možné zde zakoupit uzeninu na opékání. Oblíbené jarní akci přálo počasí, bylo teplo a slunečno, téměř jako v létě. Na závěr zábavného odpoledne byla zapálena hranice u fotbalového hřiště. Z příjemného setkání se mnozí z přítomných rozcházeli až v pozdních večerních hodinách.

/Lenka Hyršová/

nahoru | vytisknout

Copyright SDH Rozsochatec, www.sdh-rozsochatec.cz