O pohár starosty obce

V sobotu 8. září 2012 se konal na fotbalovém hřišti Sokola Rozsochatec již VI. ročník soutěže v požárním útoku ,,O pohár starosty obce,,. Zasoutěžit si přijela družstva mladých hasičů, mužů, žen a veteránů - žen a mužů.

Soutěž začala společným nástupem v jedenáct hodin. Po nástupu následoval útok těch nejmenších hasičů z domácího sboru. Potom soutěžila družstva mladších a starších družstev mladých hasičů z Čachotína, Kojetína, Dolní Krupé, Chotěboře a Rozsochatce.

mladší hasiči

starší  hasiči

Každé ze soutěžních družstev si vysoutěžilo tašku sladkostí a drobných předmětů a vítězná družstva medaile.

Po soutěži mladých hasičů začala soutěž dospělých. Zúčastnilo se jí 11 družstev žen a 12 družstev mužů, jedno družstvo veteránů a jedno družstvo veteránek.

Zasoutěžit si přijela družstva z Břevnice, Čachotína, Dolní Krupé, Dobkova, Kojetína, Kyjova, Chotěboře, Bílku, Ždírce u Pohledu, Příjemek,  Svinného a Rozsochatce.

Poháry, které na tuto soutěž věnuje každý rok OU Rozsochatec , si vysoutěžila tato družstva:

Ženy:

muži :

V soutěži veteránů získala první místa domácích ,žen i mužů, protože se jich bohužel více nezúčastnilo. Veteránky tuto soutěž pojaly netradičně, zasoutěžily si v kostýmech trpaslíků a jejich trenér v kostýmu Sněhurky. Šmudla měl trošku smůlu, protože se mu vousy připletly do savice / při nácviku je neměl/, útok ale zdárně dokončily.

Opět přálo krásné počasí a tak se soutěž vydařila.

nahoru | vytisknout

Copyright SDH Rozsochatec, www.sdh-rozsochatec.cz