Závod požárnické všestrannosti Sobíňov

Na podzimní kolo celostátní hry Plamen, které se konalo v Sobíňově, jely dvě hlídky starších, jedna hlídka mladších hasičů a jedna hlídka dorostenek. Každá hlídka má pět členů.Mladí hasiči zde prokazovali své znalosti a dovednosti. Na připravené trase plní zadané úkoly - střílí ze vzduchovky, lezou po laně, určují topografické značky a orientaci na mapě, váží uzly, prokazují své znalosti z požární ochrany a zdravovědy.Hlídka mladších hasičů obsadila 7. místo ze 46 zúčastněných hlídek. Byli dobří, protože dva členové hlídky běželi tento závod poprvé a vlivem pandemie Covidu -19 měli velmi málo času na přípravu.Hlídka starších A skončila na 19. místě , hlídka B na 17. místě z 61 zúčastněných.Hlídka dorostenek skončila na 6. místě.Celkové hodnocení na příští schůzce už jsme nestihli, protože další činnost vzhledem k pandemii byla opět zakázána.