O pohár starosty obce - 15. ročník

V pátek 27. září se konala večerní soutěž hasičských sborů v požárním útoku na hasičském hřišti v Rozsochatci. Soutěž začala v 17.00 hod. soutěží mladých hasičů. Opět jako loni jsme pozvali pouze mladé hasiče z okolních obcí, Dolní Krupé a Kojetína. Naše mladší družstvo se umístilo na 1. místě a starší družstva mladých hasičů na 1. a 2. místě.

Soutěž dospělých začala v 18.45 nástupem všech zúčastněných družstev. Zasoutěžit si přijela družstva ze Šmolov, Jilemníka, Ždírce, Dobkova, Chlístova, Sobíňova a družstev z našeho sboru. Soutěžilo se ve třech kategoriích - muži mladší, muži starší a ženy.

Naše ženy obsadily všechna medailová místa, protože bohužel v letošním ročníku nepřijela žádná další družstva žen. Naše družstvo mužů starších A obsadilo 3. místo a družstvo B 4. místo. Vyhrálo družstvo z Pohledu a druhé místo obsadil Ždírec.

V kategorii mužů mladších soutěžilo celkem osm družstev. Vyhrálo družstvo z Jilemníka., druhé místo osadil Ždírec, třetí místo  naše družstvo B. Naše družstvo A obsadilo čtvrté místo.
Počasí příliš nepřálo, bylo po dešti, ale o soutěži nepršelo.